Pychowianka

forum kibiców i piłkarzy Pychowianki
Teraz jest N maja 19, 2024 6:04 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:16 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
I JANOSIK NAS ZASKOCZYŁ....

BRAK FRANIA, DUDKA, KŁOSIKA...OJ NAŁYKA SIĘ CHŁOP TERAZ ETOPIRYNY A FARMACEUCI PLUJĄ SOBIE W BRODĘ ZA ŹLE WYDANE PIENIŻĄKI NA REKLAMĘ...ALBI I ZROBIĄ Z TEGO PRZEBÓJ..."NIE MARTW SIĘ TOMEK, NIECH CIĘ GŁOWA NIE BOLI....;)"

Franka żal i nie...Cóż - mówiłem już dawno, że popełnił wielki błąd jadąc do Anglii. Nie ten styl gry...siłowy, górne piłki, nie dla naszego Frania.
Jednak Franiu poczuł pieniążki, trudno go za to winić, wszak jest już w ...wieku Prezesa i koniec kariery widać....
Zemściło się to na nim strasznie....Jego gole dały nam udział w Mundialu, lecz Janas pokazał w tym (ciekawe czemu akurat w tym....) przypadku - nie masz formy - nie grasz...Tylko co robi w kadrze Mila, "Gora", "Kosa", ktorzy od siedzenia na ławie dostali już odcisków na dupsku ???

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:27 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 23, 2006 10:21 am
Posty: 445
Imie, nazwisko, data urodzenia, wzrost/waga, klub, wystepy w reprze, gole
Bramkarze:
- Artur Boruc 20.02.80 193 / 88 Celtic Glasgow 15 0
- Łukasz Fabiański 18.04.85 190 / 84 Legia Warszawa 2 0
- Tomasz Kuszczak 20.03.82 190 / 84 West Bromwich Albion 3 0
Obrońcy:
- Marcin Baszczyński 07.06.77 182 / 75 Wisła Kraków 30 1
- Jacek Bąk 24.03.73 188 / 81 Al-Rayyan Doha 70 2
- Dariusz Dudka 09.12.83 183 / 80 Wisła Kraków 6 0
- Seweryn Gancarczyk 22.11.81 181 / 70 Metalist Charków 2 0
- Mariusz Jop 03.08.78 188 / 81 FK Moskwa 10 0
- Mariusz Lewandowski 18.05.79 184 / 80 Szachtar Donieck 24 1
- Michał Żewłakow 22.04.76 182 / 75 Anderlecht Bruksela 54 1
Pomocnicy:
- Piotr Giza 28.02.80 179 / 75 Cracovia Kraków 4 0
- Damian Gorawski 04.01.79 177 / 72 FK Moskwa 14 1
- Kamil Kosowski 30.08.77 186 / 78 FC Southampton 43 4
- Jacek Krzynówek 15.05.76 179 / 73 Bayer Leverkusen 56 9
- Sebastian Mila 10.07.82 178 / 73 Austria Wiedeń 26 6
- Arkadiusz Radomski 27.06.77 177 / 77 Austria Wiedeń 18 0
- Euzebiusz Smolarek 09.01.81 172 / 67 Borussia Dortmund 11 3
- Radosław Sobolewski 13.12.76 182 / 79 Wisła Kraków 17 1
- Mirosław Szymkowiak 12.11.76 179 / 73 Trabzonspor SK 27 3
Napastnicy:
- Paweł Brożek 21.04.83 180 / 72 Wisła Kraków 3 1
- Ireneusz Jeleń 09.04.81 186 / 78 Wisła Płock 7 1
- Grzegorz Rasiak 12.01.79 190 / 84 FC Southampton 28 8
- Maciej Żurawski 12.09.76 180 / 74 Celtic Glasgow 48 15





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:37 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 14, 2006 12:27 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Białystok tudzież Kraków
Panie Prezesie zgadadzam sie z Panem:) aczkolwiek Gorawski to moim zdaniem dobry ruch, Mila - komedia, Kosa - przymkne oko, Rasiak -..., No ale miejmy nadzieje ze Janas "Dziadów" nie wystawi jak to zrobil Jerzy E. w Korei...

...a co do Dudka, Rząsy i Kłosa to tym panom już dziękujemy trzeba stawiać na mlodszych: Fabiańskiego, Brożka czy nawet Gancarczyka...

_________________
Tylko Ty w moim sercu Ty jedna jedyna niepokonana Jaga kochana!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:38 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
co robi w kadrze "Gizmo"??? cholera...alternatywa dla Szymka???? bez jaj...
Radomski, Lewandowski - równie kontrowersyjni....Już bardziej kreatywnym zawosdnikiem od Gizy jest przy całej mej antypatii Surma...
Dudka też chyba na wyrost...

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:40 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 14, 2006 12:27 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Białystok tudzież Kraków
co do Gizy to niech Żydki też maja sie z czego cieszyc:) Burkhard moglby jechac, a co do Dudki to niech sie chlopak otrzaska z towarzystwem, Radomski gra caly czas na dobrym poziomie, Lewandowski to smiech na sali ale coz janosik jego bardzo lubi...

_________________
Tylko Ty w moim sercu Ty jedna jedyna niepokonana Jaga kochana!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:42 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
Morek napisał(a):
Panie Prezesie zgadadzam sie z Panem:) aczkolwiek Gorawski to moim zdaniem dobry ruch, Mila - komedia, Kosa - przymkne oko, Rasiak -..., No ale miejmy nadzieje ze Janas "Dziadów" nie wystawi jak to zrobil Jerzy E. w Korei...

...a co do Dudka, Rząsy i Kłosa to tym panom już dziękujemy trzeba stawiać na mlodszych: Fabiańskiego, Brożka czy nawet Gancarczyka...


Dudek kontrowersyjna postać. lecz przy jego autorytecie w drużynie trochę żal...Boję się o Boruca, bardziej stawiałbym na Kuszczaka....ma gość wedle mnie silną psychikę...Fabiański???? trochę "klocków" w tym sezonie postawił...

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 26, 2006 10:33 pm
Posty: 940
Lokalizacja: Kraków
Dudce jak najbardziej należało się powołanie, bo chłop od momentu jak gra na środku wiślackiej defensywy rozegrał się nadspodziewanie i powiedziałbym, że nawet lepszy jest w tej chwili od Kłosika, co też potwierdział "Janosik"...
A jeśli chodzi o Milę, to nie wiem co Janas w nim widzi... Tyle strat, a gola strzela drugą nogą co miał zamiar... dla mnie porażka!!!

_________________
CAŁE SERCE W PYCHOWICACH!!!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 14, 2006 12:27 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Białystok tudzież Kraków
wiadomo ze Fabianski ani minuty nie zagra ale niech zobaczy i poczuje ta atmosfere ma potencjal i bedzie gral niedlugo w kadrze, Kuszczak swoje pogral teraz w Anglii ( najlepsza parada obecnego sezonu w Premiership) a Dudek to niech lepiej z Krystyna z gazowni pogada, bo juz czas jego mija i co jak co nie bedzie on wieczny, ja stawiam ze pierwszy bedzie Boruc choc nie zdziwilbym sie jakby miedzy slupkami stanał Kuszczak.

_________________
Tylko Ty w moim sercu Ty jedna jedyna niepokonana Jaga kochana!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 14, 2006 12:27 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Białystok tudzież Kraków
ja to widze tak:


Boruc

Baszczu Jop Bąk Żewłak

Ebi Szymek Sobol Krzynówek

Brożek(Jeleń) Żuraw

_________________
Tylko Ty w moim sercu Ty jedna jedyna niepokonana Jaga kochana!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:55 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 23, 2006 10:21 am
Posty: 445
Morek napisał(a):
ja to widze tak:


Boruc

Baszczu Jop Bąk Żewłak

Ebi Szymek Sobol Krzynówek

Brożek(Jeleń) Żuraw

zapewniam Cie ze Janas widzi to inaczej (Rasialdo grac musi)





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 10:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 14, 2006 12:27 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Białystok tudzież Kraków
kuba napisał(a):
zapewniam Cie ze Janas widzi to inaczej (Rasialdo grac musi)


pewnie tak tylko zeby mu gałezie nie przeszkadzaly podczas gry:) jakos to bedzie w kazdym badz razie...

_________________
Tylko Ty w moim sercu Ty jedna jedyna niepokonana Jaga kochana!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 16, 2006 7:38 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 2:56 pm
Posty: 917
Lokalizacja: możesz wiedzieć?
Nie da sie ukryc ze wszyscy (no moze poza kadra szkoleniowa) spodziewali sie/byli pewni ze pojada pewniacy z eliminacji. Janas chcial zaskoczyc i udalo mu sie. Postawil na kilku mlodych bez wiekszego stazu w reprezentacji (Dudka, Gancarczyk, Brozek, Jelen, Giza) kosztem doswiadczonych, pewnie dlatego ze chce zaczac budowac kadre na nastepne eliminacje, dlatego uwazam ze oni albo nie zagraja wcale albo tylko kilka minut zeby sie oswoic z wielka impreza, tylko dlaczego w takim razie nie ma Blaszczykowskiego ktory jest lepszym zawodnikiem od Jelenia i Gorawskiego(moim zdzaniem 8) )?. I wszystko byloby w porzadku bo nie jada przeciez zawodnicy ktorzy albo nie graja albo sa bez formy(dlatego nie ma sie co czepiac Radomskiego i Lewandowskiego,badz co badz podstawowych zawodnikow w swoich klubach) - tylko szkoda ze ta selekcja ominela Mile i Kose (ktory teraz na pewno osiadzie na laurach bo jest gwiazda i jedzie na mundial :x ). Najbardziej szkoda mi Franka, ale jak juz uslyszalem z ust Janasa ze Dudek nie jedzie od razu pomyslalem i ze to samo spotka łowce bramek - i nie pomylilem sie.
No to tyle, bo troszke sie rozpisalem...a i jeszcze sklad jaki ja przewiduje Boruc
Baszczu - Jop - Bąk - Żewłakow
Kosa - Szymek - Sobol - Krzynówek
Smolarek - Żuraw

_________________
cały czas w skippie :D

Obrazek





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 16, 2006 8:05 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 28, 2006 8:48 am
Posty: 6
hmm...?? bez kłosa, dudka, franka......
Franek tyle sie przyczynił do awansu polskiej reprezentacji...
<nie rozumiem > ale Rasiak :P:P:P 8) normalnie bedzie sie działo :)
ale Zuraw i Ebi :)
może coś z tego wszystkiego bedzie :D:D:D
kadra powolana...zadnych spekulacji... komentarzy :P
teraz co mozna zrobic to trzymac kciuki za naszych
""" BIAŁO CZERWONYCH """

POlska do boju, Polska...Gollaaaa !!!!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 16, 2006 9:18 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 8:39 pm
Posty: 131
Lokalizacja: Pychowice
Jedna taka uwaga do decyzji Janasa... Jezeli Dudek nie jedzie ( co pochwalam) to dlaczego pinokio Mila jedzie... Zabrakło chyba do końca konsekwencji. Rasaik sie przynajmniej bardzo dobrze zaprezentowal w meczu z Wyspami Owczymi.





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 16, 2006 8:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Cz mar 02, 2006 2:28 pm
Posty: 224
Lokalizacja: Kraków
Niewiem w ogóle co w kadrze robi Giza??? Nie widzialem dawno jego dobrego meczu ... Nie wiem czym zasłużył na Mistrzostwa Świata, już lepiej gdyby powołał Burkhardta

_________________
Obrazek





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 16, 2006 8:34 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 6:14 pm
Posty: 60
Widze tu bardzo ciekawą dyskusję to i ja dorzucę swoje 3 grosze..
A więc od bramki: Dlaczego Dudek nie jedzie?? HMM Jeżeli Fabiański jest lepszy od niego to ja jestem Michael Jordan :lol: Gadanie że Fabiański jest młody i to nauka na przyszłośc nie ma sensu!! To są mistrzostwa świata i niew ma miejsca na nauke.. Na nią jest czas w Ekliminacjach właśnie!! Na mistrzostwach grają najlepsi... Z tego co pamiętam to Fabiński w 2 meczach reprezentacji wyglądał jaby za chwile mielu mu jajca obciąć!! Wystraszony jak...

Obrona: brak Kłosa prawidłowy!! Ten pan obecnie ma tylko do zaoferowania swoje doświadczenie !! Nic więcej.. Wisła też słusznie robi że rozwiązuje z nim kontrakt :!: Dudka.. hmm dla mnie nie bardzo... A tłumaczenia że chlopak jest w kadrze długo i dobrze zagrał z Arabią S to po prostu kłamstwa!! Swoją droga Arabia dostaje bańki od każdego i mecze z nią jak i wyspami i Litwą nie dają zadnego obrazu tej kadry która grała!! Osobiście uważam, że za Lewandowskiego powinien jechac Rząsa.. lepszy waleczniejszy.. bardziej dynamiczny


Pomoc: Skoro nie jedzie Dudek bo nie grał cały rok to co robią tam MIla Kosowski?? Za zasługi jedni jadą inni nie..Widac są równi i równiejsi. A Giza z Craxy to drugi Sibik.. Nic do drużyny nie wnosi a tylko ją osłabia!!


Napad.. nie komentuje!! Oprócz Zurawia nikt nie powinien jechac z nich.. jeleń?? 7 meczy w lidze bo oszczedzany na puchar Polski!! To jest śmiech. i on chce jechać do zagranicznej ligi!! tam tyle meczy zagra w 2,5 tyg to mu sie odechce!! Brożek?? hmm.. z 5 sytuacji to i ja bym 1 strzelił na mundialu bedą jedna może 2 sytuacje i trzeba wsadzić brame.. tu trzeba Franka.. Tyupowego killerA!!

Na koniec wróce do Jacka bąka!! też nie powinien jechać.. A co!! Liga Emiratów Arabskich to potentat?? tam sami emeryci graja!! będzie to samo co z Hajtą w Koreii. Deszcz popada i zawali 2 bramki i skończy się temat repry dla niego.. Dla mnie jedzie tylko za zasługi nie za formę sportową!!

Chcę też dodać, że mecze które ostatnio grała reoprezentacja dają przeklamany obraz..Rasiak strzela 2 bramki kelnerom.. którzy już ledwo na nochas stoją:) rywale z górnej pólki jakby nie patrzeć.. a Janas mówi że dobrze sie nasi chlopcu spisali z takimi ekipami.. tragedia!! Grali dno!! i jak na podstawie takich meczy wybiera sie kadrę to...cięzko brak kontrowersji.

3mam kciuki za Polaków a jednocześnie chciałbym wyjebać Janasa choć znając życie ten koleś ma tyle szczęscia że...zostanie w kdrze na długie lata

_________________
-D-Y-N-A-S-T-I-A- -J-A-G-I-E-L-L-O-N-Ó-W-





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 16, 2006 9:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
demon06 napisał(a):
Widze tu bardzo ciekawą dyskusję to i ja dorzucę swoje 3 grosze..
A więc od bramki: Dlaczego Dudek nie jedzie?? HMM Jeżeli Fabiański jest lepszy od niego to ja jestem Michael Jordan :lol: Gadanie że Fabiański jest młody i to nauka na przyszłośc nie ma sensu!! To są mistrzostwa świata i niew ma miejsca na nauke.. Na nią jest czas w Ekliminacjach właśnie!! Na mistrzostwach grają najlepsi... Z tego co pamiętam to Fabiński w 2 meczach reprezentacji wyglądał jaby za chwile mielu mu jajca obciąć!! Wystraszony jak...

Obrona: brak Kłosa prawidłowy!! Ten pan obecnie ma tylko do zaoferowania swoje doświadczenie !! Nic więcej.. Wisła też słusznie robi że rozwiązuje z nim kontrakt :!: Dudka.. hmm dla mnie nie bardzo... A tłumaczenia że chlopak jest w kadrze długo i dobrze zagrał z Arabią S to po prostu kłamstwa!! Swoją droga Arabia dostaje bańki od każdego i mecze z nią jak i wyspami i Litwą nie dają zadnego obrazu tej kadry która grała!! Osobiście uważam, że za Lewandowskiego powinien jechac Rząsa.. lepszy waleczniejszy.. bardziej dynamiczny


Pomoc: Skoro nie jedzie Dudek bo nie grał cały rok to co robią tam MIla Kosowski?? Za zasługi jedni jadą inni nie..Widac są równi i równiejsi. A Giza z Craxy to drugi Sibik.. Nic do drużyny nie wnosi a tylko ją osłabia!!


Napad.. nie komentuje!! Oprócz Zurawia nikt nie powinien jechac z nich.. jeleń?? 7 meczy w lidze bo oszczedzany na puchar Polski!! To jest śmiech. i on chce jechać do zagranicznej ligi!! tam tyle meczy zagra w 2,5 tyg to mu sie odechce!! Brożek?? hmm.. z 5 sytuacji to i ja bym 1 strzelił na mundialu bedą jedna może 2 sytuacje i trzeba wsadzić brame.. tu trzeba Franka.. Tyupowego killerA!!

Na koniec wróce do Jacka bąka!! też nie powinien jechać.. A co!! Liga Emiratów Arabskich to potentat?? tam sami emeryci graja!! będzie to samo co z Hajtą w Koreii. Deszcz popada i zawali 2 bramki i skończy się temat repry dla niego.. Dla mnie jedzie tylko za zasługi nie za formę sportową!!

Chcę też dodać, że mecze które ostatnio grała reoprezentacja dają przeklamany obraz..Rasiak strzela 2 bramki kelnerom.. którzy już ledwo na nochas stoją:) rywale z górnej pólki jakby nie patrzeć.. a Janas mówi że dobrze sie nasi chlopcu spisali z takimi ekipami.. tragedia!! Grali dno!! i jak na podstawie takich meczy wybiera sie kadrę to...cięzko brak kontrowersji.

3mam kciuki za Polaków a jednocześnie chciałbym wyjebać Janasa choć znając życie ten koleś ma tyle szczęscia że...zostanie w kdrze na długie lata


PYTANKO...CZY JAKIŚ ZAWODNIK Z WIĄZANY Z BIAŁYMSTOIEM GRAŁ NA MUNDIALU????

próbuję przeanalizować - bez rezultatu...
Pozdro Jagusia !!!

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 16, 2006 9:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
PS Skoro Mila, Rasiak, Giza mogą jechać na Mistrzostwa...to ja mogę na nich zaśpiewać hymn !!!!

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 16, 2006 9:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 14, 2006 12:27 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Białystok tudzież Kraków
z tego co wiem to raczej nikt nie gral ale bedzie gral Sobol mogl tez Franek ale trudno....Marcin cos mowil ze tez chce jechac wiec moze za 4 lata jak trenerem bedzie szanowny Jan Tomaszewski:) hehehe pozdro Marcin

_________________
Tylko Ty w moim sercu Ty jedna jedyna niepokonana Jaga kochana!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 16, 2006 10:03 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 6:14 pm
Posty: 60
Jak Giza może jechać to ja nie mogę?? Przynajmniej w rytmie meczowym jestem!! Niestety żaden zawodnik z Białegostoku nie miał zaszczytu zagrać jeszcze na MS. Czas na "Sobola"

A My swoje : "Janas jeleń ci spier***a" 8) :lol:

a Propo Janka Tomaszewskiego.. ładnie dziś pojechał po Rasiaku:)) :D

_________________
-D-Y-N-A-S-T-I-A- -J-A-G-I-E-L-L-O-N-Ó-W-





Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL