Pychowianka

forum kibiców i piłkarzy Pychowianki
Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:30 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sie 03, 2006 4:57 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 2:56 pm
Posty: 917
Lokalizacja: możesz wiedzieć?
Jeśli ktoś się dziwił dlaczego Sławka nie ma na treningach i dlaczego go zabrakło na ostatnich meczach sezonu, niech sprawdzi ten link: http://pilka.interia.pl/news?inf=777109 !!!
Wygląda na to że Sławek to nie Sławek, a Marco M.! :shock: !
Nie wiem, jak udawało mu się przez te wszystkie lata ukrywać swoją prawdziwą tożsamość....i wiek :lol: , ale jedno jest pewne -> jeśli MZPN się dowie że mięliśmy w składzie zawodnika Interu Mediolan napewno nas zdegraduje!!!!

PS: Jeśli Sławek wróci grać w Pychowiance niech gra na swojej nominalnej pozycji - czyli na środku obrony :D

_________________
cały czas w skippie :D

Obrazek





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 03, 2006 5:19 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
Przed chwilą zostałem zawezwany na jutrzejsze na posiedzenie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.
Najpierw myślałem iż w sprawie Laguny ale teraz juz nie mam watpliwosci....

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 05, 2006 1:22 am 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 24, 2006 11:59 am
Posty: 6
Niniejszym spiesze z odpowiedzia. Pisze bez polskich znakuff bo wlasnie jestem w Rydze (miasto na Lotwie) gdzie komputer nie posiada niektorych funkcji.I tym bardziej sprawi mi trudnosc pisanie, bo jestem po okolo 6 browarach.Ogolnie powiem tak, bylem w Wilnie (romantyczne miasto), potem Talin (najwiekszy burdel jaki widzialem w nowoczesnej Europie), teraz Ryga (romantyzm+burdel). ... Ceny polskie he he he... A teraz do rzeczy ... tutejsze wyroby browarnicze sluza nie tylko poprawie mojego nastroju ale rownie dobrze dzialaja na moja chora kostke ... jeszcze z tydzien i bede zdrowy ... pozdrawiam was herbatniki ... a co do sedna to wam powiem cos o prowokacji - w Talinie PROWOKACJA polega na tym ze co druga laska podchodzi do ciebie i pyta ile moge zaplacic za "blowjoba"? he he he. Cena oscyluje wokol 500 koron (sprawdzcie sobie sami w kantorach ile to na polskie) ...





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sie 05, 2006 6:42 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
Prowokator napisał(a):
Niniejszym spiesze z odpowiedzia. Pisze bez polskich znakuff bo wlasnie jestem w Rydze (miasto na Lotwie) gdzie komputer nie posiada niektorych funkcji.I tym bardziej sprawi mi trudnosc pisanie, bo jestem po okolo 6 browarach.Ogolnie powiem tak, bylem w Wilnie (romantyczne miasto), potem Talin (najwiekszy burdel jaki widzialem w nowoczesnej Europie), teraz Ryga (romantyzm+burdel). ... Ceny polskie he he he... A teraz do rzeczy ... tutejsze wyroby browarnicze sluza nie tylko poprawie mojego nastroju ale rownie dobrze dzialaja na moja chora kostke ... jeszcze z tydzien i bede zdrowy ... pozdrawiam was herbatniki ... a co do sedna to wam powiem cos o prowokacji - w Talinie PROWOKACJA polega na tym ze co druga laska podchodzi do ciebie i pyta ile moge zaplacic za "blowjoba"? he he he. Cena oscyluje wokol 500 koron (sprawdzcie sobie sami w kantorach ile to na polskie) ...





Cóż...sławni piłkarze tak maja....Żal mamy tylko do Ciebie, że w taki sposób rozstajesz się z Klubem. Taki "Salas" przyszedl, pożegnał się, podziękowała a Ty....????
O wszystkim dowiadujemy się z "Interii"....
Widać lubisz różnorakie aferki, i liga włoska Ci pasuje....

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL