Pychowianka

forum kibiców i piłkarzy Pychowianki
Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:24 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt cze 03, 2008 10:26 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 01, 2006 9:34 am
Posty: 40
Witam!

Panowie poszukuję pracownika na okres wakacji - nawet od zaraz - jako pomocnika kierowcy.
Zadaniem takiego pracownika byłaby (chodzi o załadunek i rozładunek - nie kierowanie pojazdem) pomoc w rozwożeniu warzyw i owoców po sklepach spożywczych.

Oferuję 8 zł/h. Praca od wczesnych godzin rannych, bo w ok. 5.00/6.00 godziny jedzie się na Rybitwy - później zakupiony towar rozwozi się po sklepach. Praca trwa zazwyczaj w okolicach 10h dziennie - gdzies do 15.00, w środku tygodnia krócej ok. 8h
Czasami jest też możliwość dorobienia dodatkowych godzin w sobotę - ale tylko jeśli jest taka osoba chętna i się zgodzi.

Średnia płaca na miesiąc wychodzi więc ok. 200h - czyli 200x8=1600 zł na rękę

Przydałoby się żeby osoba miała badania sanepidowskie (książeczka SANEPID) - ale jak nie ma to nic nie szkodzi - poczekamy aż sobie wyrobi - niestety jest to koszt nie zwracany i wynosi ok. 70zł o ile dobrze kojarzę

W razie zainteresowania proszę o kontakt:
Sebastian Mucha
tel. +48 665 303 356

PS. Dla osób rzetelnych niewykluczona po tym okresie praca jako magazynier na sklepie spożywczym. Lub w przypadku osób z prawem jazdy jako kierowca.

_________________
MIEDZIANO - BIAŁO - ZIELONE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 04, 2008 9:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 27, 2008 12:54 pm
Posty: 129
ja niestety nie moge Ci pomoc Seba,mam juz calkiem dobra prace,ale jak ktos ma propozycje wyjazdu na wakacje do pracy za granica to jestem chetn=)najlepiej przy wykanczaniu wnetrz(troche w tym robie),ale nie koniecznie=)

pozdrawiam





Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL