Pychowianka

forum kibiców i piłkarzy Pychowianki
Teraz jest Śr maja 15, 2024 8:00 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lip 03, 2006 9:59 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 1:19 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Z za miedzy ;)
Cała historia zaczeła się jakieś 9 m-cy przed 17.06.1974r. w Krakowie (a może na wczasach, gdzieś w świecie).
Wtedy to w pewnej postaci rozpoczął swoją wędrówkę po tym świecie niejaki Andrzej S. (już wtedy dał znać że jest jeden wśród milionów).
No cóż kształtowanie osobowości (i nie tylko) wymaga czasu. Jednak obecnie ten mierzący 1830 mm w wzwyż osobnik już na starcie pokazał że należy iść na przód, nie patrzyć w bok tylko dązyć. Zasady życiowego sukcesu zaczerpnął już w dzieciństwie, oglądając w czarno-białym szkiełku film o wdzięcznym tytule "O DWÓCH TAKICH CO URADLI KSIĘŻYC". I to właśnie wtedy obrał kierunek życiowego sukcesu, wzorując się na dwóch bohaterach. Nie będę poruszał dzieciństwa i etapu dorastania ale od razu przejdę do dnia 23.06.2003r. To właśnie wtedy szanowny Pan "S" wykorzystał chwilę by wejść na postument chwały.

Ale o tym już w krótce...

_________________
"Alteri vivas oporet, si tibi vis vivere"





Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt lip 04, 2006 1:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 1:19 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Z za miedzy ;)
Własnie w czerwcu 2003 R. odbyło się pierwsze zebranie na ktorym to został ukształtowany Statut (jak się poźniej okazało niezbyt doskonały bo dający Prezesowi władzę Lepperowską), i podczas głosowania nad obsadzeniem stołków w zarządzie, niejaki Pan "S" za plecami uczciwych mieszkańcow osiedla, wprowadził na salę obrad sprowadzonych z pod sklepu 8 kolesi (kosztowało go to dwa kartoniki poj. 1l) dających mu większość w finalnym głosowaniu. Pragnę podkreślić że ów Prezes ocenia Wszystkich według swojej miary. To On publicznie (niczym poseł Kurski) wynajduje afery, zbiera kwity, każdemu patrzy na kieszeń... a nie spojży w lustro :!:
I tak właśnie próbuje się przyczepić do niewinnego sekretarza o samochód. Ale czy Szanowny Pan "S" po objęciu funkcji nie zakupił Niebieskiego Autka z żółtymi dodatkami... :?: Panu V-CE też się oberwało o brak środków biurowych: Ale coż ma nieborak począć skoro środki przeznaczone w budżecie na ten cel pochłoneła faktura na komputer z monitorem LCD, który to sprzęt dumnie stoi na biurku Szanownego Pana "S" :!: Nalezy podkreslić również działania mobbistyczne Pana "S" wobec zawodników:
Czy to nie pan Szejk aby występować w barwach Pycho, służy jako kierowca na różne imprezy na których to Pan "S" ustawia wyniki...
Należy podkreślić również wykorzystanie CPT. który to biedak aby zachować opaske podczas spotkań co sobotę zobligowany jest do mycia samochodu Pana "S". Czy też inny zawodnik (kucharz z zawodu) nie przygotowuje Panu "S" uczty podniebiena... :!:
Szanowny Panie Prezesie bardzo Pana proszę o zaprzestanie tych praktyk, wiem że na moje miejsce jako osobę publicznie się wypowiadającą już jest szykowana zmiana. Wiem że podziele miejsce Pana "O" który publicznie oznajmił o Pańskich imprezach na koszt sponsorów i przestał piastować swoją funkcje. Pragnę jednak powiedzieć że jest nas już wielu którym się nie podobają Pańskie praktyki, i nawet jeśli zostniemy dyscyplinarnie wyrzuceni z klubu, będziemy nadal patrzyć Panu na ręce :!:
Zachęcam innych oddanych fanów Naszego Klubu do ujawniania malwersacji Szanownego Pana "S" :!:

P.S.
TO JESZCZE NIE KONIEC...

_________________
"Alteri vivas oporet, si tibi vis vivere"





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 04, 2006 1:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 23, 2006 10:21 am
Posty: 445
kontrofensywa ;)





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 04, 2006 4:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
No cóż...łązce internetowe pozwala na wiele...Pozwala na pomówienia....Niecny to człowiek, który widzi drzazgę w czyimś oku nie widząc belki we własnym.....
Gdyby nie kolega Z. i sprzedany przez niego mecz m.in z Maszycanką świętowalibyśmy teraz awans....
Prawie każdy zna tekst piosenki "Z. pamięta, że nasza bramka jest święta !!!! "

Na tym kończę tę jałową dyskusję...

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 04, 2006 5:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn mar 27, 2006 3:27 pm
Posty: 11
Lokalizacja: woj. małopolskie :-)
Panowie!!! - jesteście dorośli, więc nie zachwujcie się jak dzieci. Pamiętam Was jako dobrych kumpli a teraz co? Wojna i "publiczne" dyskusje? Bez sensu... :?

_________________
Nie pozwól by przeszłość narzucała ci jak masz żyć, ale uczyń ją częścią swojej przyszłości...:-)





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 04, 2006 6:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 26, 2006 10:33 pm
Posty: 940
Lokalizacja: Kraków
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
CAŁE SERCE W PYCHOWICACH!!!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 04, 2006 9:24 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 04, 2006 8:39 pm
Posty: 131
Lokalizacja: Pychowice
Spokojnie. Ja mysle ze oni tak na zarty :wink:





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 04, 2006 9:56 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 1:19 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Z za miedzy ;)
Nie wiem drogi CPT do kogo te słowa kierujesz. Ale ja mam już dość tych tych Prezesowskich represji :!: Widze że strach przed osobą Pana "S" nie pozwala Ci się szczerze wypowiedzieć na jego temat. Jednakże wiem że Ty wiesz dużo o jego przekrętach :D

_________________
"Alteri vivas oporet, si tibi vis vivere"





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 07, 2006 10:36 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
Mysza napisał(a):
Panowie!!! - jesteście dorośli, więc nie zachwujcie się jak dzieci. Pamiętam Was jako dobrych kumpli a teraz co? Wojna i "publiczne" dyskusje? Bez sensu... :?



"Droga Myszo"....

Niestey...czasy się zmieniły i od kilku lat zyjemy w stałym konflikcie..

Poszło o to..że kolega Z. swego czasu pozyczył mi ołówekl, który ja zgubiłem, kilka dni później fałszywie wyłudził ode mnie JEDEN ZŁOTY DWADZIESCIA CZTERY GROSZE !!!!!! do dnia dzisiejszego wraz z odsetkami dług ten wynosi ZŁOTY OSIEMDZIESIĄT DZIEWIĘĆ GROSZY....kolega Z. twierdzi, że to odwet za zagubionu ołówek, a on ten ołówek kupił od Ruskich na bazarze za 34 grosze !!!!!!! dodatkowo ołówek był w 34,67 % zuzyty !!!!! więc ewidentnie chciał mnie oszukac !!!!

Powiedz, jak ktos taki może byc nadal moim kolegom ????

W dodatku jak poszedlem się upomniec o należnoci powiększone o koszt biletu MPK godzinnego zaatakował mnie stadem swoich gołębi a jego rodzina rozwinęła sikawi (tj. prądnice) Ochotniczej Straży Pożarnej w K.... polewając mnei zimną wodą.!!!!!!!

sama to oceń !!!

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 07, 2006 11:14 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 1:19 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Z za miedzy ;)
PREZES napisał(a):
Mysza napisał(a):
Panowie!!! - jesteście dorośli, więc nie zachwujcie się jak dzieci. Pamiętam Was jako dobrych kumpli a teraz co? Wojna i "publiczne" dyskusje? Bez sensu... :?



"Droga Myszo"....

Niestey...czasy się zmieniły i od kilku lat zyjemy w stałym konflikcie..

Poszło o to..że kolega Z. swego czasu pozyczył mi ołówekl, który ja zgubiłem, kilka dni później fałszywie wyłudził ode mnie JEDEN ZŁOTY DWADZIESCIA CZTERY GROSZE !!!!!! do dnia dzisiejszego wraz z odsetkami dług ten wynosi ZŁOTY OSIEMDZIESIĄT DZIEWIĘĆ GROSZY....kolega Z. twierdzi, że to odwet za zagubionu ołówek, a on ten ołówek kupił od Ruskich na bazarze za 34 grosze !!!!!!! dodatkowo ołówek był w 34,67 % zuzyty !!!!! więc ewidentnie chciał mnie oszukac !!!!

Powiedz, jak ktos taki może byc nadal moim kolegom ????

W dodatku jak poszedlem się upomniec o należnoci powiększone o koszt biletu MPK godzinnego zaatakował mnie stadem swoich gołębi a jego rodzina rozwinęła sikawi (tj. prądnice) Ochotniczej Straży Pożarnej w K.... polewając mnei zimną wodą.!!!!!!!

sama to oceń !!!

Taki Stary a Taki głupi.
No cóż Panie Prezesie ten ołówek wcale nie był od Ruskich, tylko od skośnookich :!: I nie był zużyty w 34,67 %, lecz tylko raż zastrugany :!: A co do odwetu mojej rodziny :?: To Ty przed reaktywowaniem Pychowianki próbowałeś swoich sił w szeregach OSP. Jednak tam ci się nie powiodło :!: nie miałeś głowy do lania :D A i przekrętów tam się nie dało robić. Ale jako osoba po przeszkoleniu powinieneś wiedzieć że nie da się rozwinąć mieżącego niecałe 40 cm kawałka aluminium nazywanego prądownicą :) Widać z tego że będąc w zastępach OSP patrzyłeś tylko na dobra materialne... :!: A co do kosztów MPK :?: patrząc na Twój materializm, zagarnianie pod Siebie, to naprawdę nigdy nie uwieżę że kupiłeś bilet, w dodatku godzinny :!: Jeszcze powiedz że u kiekowcy :!:
Kończe bo naprawdę pasowało by Ci już wytrzeźwieć chociaż na jeden dzień :!:

_________________
"Alteri vivas oporet, si tibi vis vivere"





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 07, 2006 11:21 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
Amanuensis napisał(a):
PREZES napisał(a):
Mysza napisał(a):
Panowie!!! - jesteście dorośli, więc nie zachwujcie się jak dzieci. Pamiętam Was jako dobrych kumpli a teraz co? Wojna i "publiczne" dyskusje? Bez sensu... :?



"Droga Myszo"....

Niestey...czasy się zmieniły i od kilku lat zyjemy w stałym konflikcie..

Poszło o to..że kolega Z. swego czasu pozyczył mi ołówekl, który ja zgubiłem, kilka dni później fałszywie wyłudził ode mnie JEDEN ZŁOTY DWADZIESCIA CZTERY GROSZE !!!!!! do dnia dzisiejszego wraz z odsetkami dług ten wynosi ZŁOTY OSIEMDZIESIĄT DZIEWIĘĆ GROSZY....kolega Z. twierdzi, że to odwet za zagubionu ołówek, a on ten ołówek kupił od Ruskich na bazarze za 34 grosze !!!!!!! dodatkowo ołówek był w 34,67 % zuzyty !!!!! więc ewidentnie chciał mnie oszukac !!!!

Powiedz, jak ktos taki może byc nadal moim kolegom ????

W dodatku jak poszedlem się upomniec o należnoci powiększone o koszt biletu MPK godzinnego zaatakował mnie stadem swoich gołębi a jego rodzina rozwinęła sikawi (tj. prądnice) Ochotniczej Straży Pożarnej w K.... polewając mnei zimną wodą.!!!!!!!

sama to oceń !!!

Taki Stary a Taki głupi.
No cóż Panie Prezesie ten ołówek wcale nie był od Ruskich, tylko od skośnookich :!: I nie był zużyty w 34,67 %, lecz tylko raż zastrugany :!: A co do odwetu mojej rodziny :?: To Ty przed reaktywowaniem Pychowianki próbowałeś swoich sił w szeregach OSP. Jednak tam ci się nie powiodło :!: nie miałeś głowy do lania :D A i przekrętów tam się nie dało robić. Ale jako osoba po przeszkoleniu powinieneś wiedzieć że nie da się rozwinąć mieżącego niecałe 40 cm kawałka aluminium nazywanego prądownicą :) Widać z tego że będąc w zastępach OSP patrzyłeś tylko na dobra materialne... :!: A co do kosztów MPK :?: patrząc na Twój materializm, zagarnianie pod Siebie, to naprawdę nigdy nie uwieżę że kupiłeś bilet, w dodatku godzinny :!: Jeszcze powiedz że u kiekowcy :!:
Kończe bo naprawdę pasowało by Ci już wytrzeźwieć chociaż na jeden dzień :!:



Niestety, już wtedy Twoje macki nie pozwoliły mi zrobić kariery w OSP....
Bądź cicho bo wyjdą na jaw Twoje nikczemne uczynki, podplanie łąk, by potem zarobić na tanie wino w akcji pseudo-gaśniczej....
A konfidenctwo?????? zadenuncjowanie babci B.....palącej trawę..;)
NIE DO WIARY....

a kto zap...proboszczowi sznur od dzwonnicy ??? poprzez co biedny N. zmuszony był na koszt parafian zakupić :"elektrodzwony " ?????

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 07, 2006 11:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 1:19 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Z za miedzy ;)
Ty już nie kombinuj i władzy kościelnej do tego nie mieszaj :!:

_________________
"Alteri vivas oporet, si tibi vis vivere"





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lip 08, 2006 2:26 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 6:14 pm
Posty: 60
Ja również chciałbym napisać kilka słów o tym jak to prezes trwoni majątek klubu z Pychowic..Otóż jak powszechnie wiadomo Preze często jeżdzi w delegacje...no i sprawa podstawowa.. kasa na paliwo.. skąd kasa?? Mówi że paliwo z przemytu.. dobrze z przemytu ale za czyje pieniądze..Nie za twoje Prezesie!! :lol:
Kolejna sprawa.. wizyty na wschodzie... Kiedy tylko Prezes wysiada w Białymstoku z jego powozu wytaczaja sie Whiskacze i piekne kobiety..przypadek..baa jakby tego było mało Prezes ze swoją wielkodusznościa funduje wszystkim dodatkowe przygody w przybytkach roskoszy...a to wszystko na koszt Pychowianki!! ot i Prezes..

Takich przykładów jeszcze kilka się znajdzie.. ale może teraz Prezes odpowie na te zarzuty..

_________________
-D-Y-N-A-S-T-I-A- -J-A-G-I-E-L-L-O-N-Ó-W-





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 11, 2006 8:02 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 7:03 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Małopolska zachodnia
:lol:

jestem pod wrażeniem tego tematu, dawno się tak nie uśmiałem :lol:

nie znałem Prezesa z tej strony, ale człowiek jak wielka księga, zagłębiamy się w nią coraz bardziej wraz z kolejnymi przeczytanymi kartami... 8)
pzdr.

_________________
Wisła/Jaga





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 11, 2006 8:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr mar 01, 2006 7:56 pm
Posty: 13
Lokalizacja: Białystok
do tego co napisał demon pragnę dodać, iż prezes wspominał coś o biznesie fonograficznym ;] jakąś płytkę chce nagrać :D a skąd fundusze na studio...??!! ;D





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 12, 2006 10:54 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 1:19 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Z za miedzy ;)
Troche nudno się zrobiło :cry:
Prezes (ponoć) znowu w delegacji :cry:
A jak mówi stare przysłowie o nieobecnych... :cry:
Dlatego...
Wracaj Prezesie :!:
Nowe fakty ujżały światło dzienne :!: :!: :!:
A chłopaki czekają na kase za awans... :!: :!: :!:

_________________
"Alteri vivas oporet, si tibi vis vivere"





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 10:45 am 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 6:14 pm
Posty: 60
W delegacji?? To tak to się teraz nazywa... :lol: :lol:

_________________
-D-Y-N-A-S-T-I-A- -J-A-G-I-E-L-L-O-N-Ó-W-





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 25, 2006 10:18 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 11:46 am
Posty: 76
Lokalizacja: Grupa Trzymająca Wandę (GTW)
Ja to nie będę pisał. Ja tam wkleję fotkę. Dowód, który Jan Niezłomny Tomaszewski dostarczył już do prokuratury:
Obrazek

Ponoć PREZESA Andrzeja S, lat 32, już zatrzymali, a PYCHOWIANKA będzie karnie relegowana do D-Klasy!
:lol:

_________________
CRACOVIA CRIMINALS - W.L.i.Z - Ś.K.i.Andrzejowi.S.





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 25, 2006 8:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 1:19 pm
Posty: 68
Lokalizacja: Z za miedzy ;)
JUDE-GAG napisał(a):
Ja to nie będę pisał. Ja tam wkleję fotkę. Dowód, który Jan Niezłomny Tomaszewski dostarczył już do prokuratury:

Ponoć PREZESA Andrzeja S, lat 32, już zatrzymali, a PYCHOWIANKA będzie karnie relegowana do D-Klasy!
:lol:


Zawsze chciałem wiedzieć dlaczego Pan Prezes mówi że zbiera pieniądze do czapki... :?: Co się później z tymi pieniędzmi dzieje... :?:

Obrazek

P.S.
A na końcu mówi że z kapelusza ich nie wyciągnie :D

_________________
"Alteri vivas oporet, si tibi vis vivere"





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 25, 2006 8:49 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 26, 2006 10:33 pm
Posty: 940
Lokalizacja: Kraków
Masz świetą rację Sekretarzu, ale zgłaszam sprzeciw temu postu bo...znalazłem się przez przypadek na ten "dowodowej" fotce i rozkazuje zamazanie mojej twarzy ze względu, aby podejrzenia nie zostały skierowane w moim kierunku :!: :!: :!: :!: :!:

_________________
CAŁE SERCE W PYCHOWICACH!!!





Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL