Pychowianka

forum kibiców i piłkarzy Pychowianki
Teraz jest N maja 19, 2024 5:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lip 26, 2006 3:08 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 2:56 pm
Posty: 917
Lokalizacja: możesz wiedzieć?
Myślę że Twoje zdjęcie pojawiło się tu celowo i twarz nie może zostać ukryta. Poprostu jako członek rady drużyny jesteś podejrzany o tajemne interesy z prezesem, mające na celu nie uzyskanie awansu do Bklasy - ale wasze niecne plany zostały pokrzyżowane ("...Prezes, masz problem...")
Nie wiem czy jak będziecie czytać ten post będę jeszcze zawdonikiem Pycho, bo jak wiadomo władza nie lubi krytyki, a dyktatura już na pewno. Prawda jednak na jaw musi wyjść.
Prezes choć mówił o tym że gramy o awans na każdym kroku robił wszystko żeby stało się inaczej (wszyscy pamiętamy jak cieszył się po porażce z Salwą) byleby nie płacić premii i nie stawiać prosiaka!! Kiedy praktyka sprzedawania meczy (zdjęcie zamieszczone przez Jude Gaga) nie przynosiło efektów - (bo sprzedawał je sam S.), Prezes wymyślił sposób by wszystko było po jego myśli!!! Do gry postanowił wciągnąć zawodników - na początku Zegara, który przez pierwsze mecze skutecznie udawał kontuzje (nomen omen udawał jak Zegar) w nagrodę oddając mu jedną ze swych wampów :lol:
... Drugim który dał się wplątać w całą intrygę był Łysiu - on udawał dłużej (nie wiem jaką nagrodę dostał). Trzecim w kolejce na którego Prezes zastawił swe sidła był Eto'o - który specjalnie!!! sobie wybił obojczyk(?) (więc sumka musiała być duża).
Niestety dla Prezesa cały czas graliśmy o awans, więc wciąż musiał szukać innych chwytów i tak chwilę później Sławek "Prowokator" stracił ostatnie mecze sezonu i wygląda na to że i początek przygotowań do rozgrywek w nowym sezonie (z moich informacji wynika że został zastraszony). Prezesowi jednak wciąż było mało, bo choć traciliśmy punkty to wciąż mięliśmy szansę na awans (czyżby wszyscy prezesi byli tacy sami w Cklasie??) więc pojechał w delegację na mecze barażowe Wróblowianki aby uniemożliwić nam awans.....jaki był koniec wszyscy wiedzą!!!
"...Prezes masz problem..."

_________________
cały czas w skippie :D

Obrazek





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 28, 2006 12:23 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 11:46 am
Posty: 76
Lokalizacja: Grupa Trzymająca Wandę (GTW)
pio napisał(a):
Niestety dla Prezesa cały czas graliśmy o awans, więc wciąż musiał szukać innych chwytów i tak chwilę później Sławek "Prowokator" stracił ostatnie mecze sezonu i wygląda na to że i początek przygotowań do rozgrywek w nowym sezonie (z moich informacji wynika że został zastraszony).

Wydaje mi się, że demonizujesz postać prezesa Andrzeja s., oraz przypisujesz mu zbyt wyrafinowane metody. Przecież nikt nie uwierzy, że Prezesowi udało się wepchnąĆ do alkowy znanermu z rozlicznych przygód damsko-męskich Sławomirowi K., personę znaną jako WANDA.
:lol:

Zresztą tenże Sławomir K w czasie wczorajszego posiedzenia piwnego stwierdził, że awans Pychowianki do B-klasy, jest najważnieszym wydarzeniem w jego życiu i teraz może spokojnie umrzeć. więc szukajcie nowego sponsora chyba, że w/w zapisze wam swój majątek.

Natomiast co do szkalowania PREZESA - jak możecie oczerniać osobę, która, aby kupić awans, zastawiła swój piękny wehikuł w lombardzie (3,50 PLN dali za niego), a teraz zbiera kasę na przyszłoroczny budżet,
występując jako striptizer na turne po chałupach.

Więc reasumując - PREZES nie zdefraudował, a jesli zdefraudował, to w szczytnym celu, oczekiwanym przez wszystkich. Gdyby nie słoniNka wożona przez niego zarządowi MOZPN, 6 prosiąt, 200 jajek z hurtowni Janex oraz wdzięki Wandy (wszystko dla sędziów), oraz libacje z paniami nader lekkich obyczajów dla rywali z giebułtowa, byście dalej ganiali po C-klasowych pastwiskach. Potwarz wobec człowieka, który wepchnął NAJGORSZĄ DRUŻYNĘ ŚWIATA na B-klasowe sezony, umożliwuając potyczki z takimi tuzami jak Borkowianka i Libertów, to k. mać
SKANDAL!

ANDRZEJ SIARKOWSKI,
NAJLEPSZY PREZES POLSKI

_________________
CRACOVIA CRIMINALS - W.L.i.Z - Ś.K.i.Andrzejowi.S.





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 01, 2006 4:26 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
Prawdę Jude Gag powiada....

a co do sławetnego lovelasa Sławomira K. to powinien on coś jeszcze kolegom z drużyny "zasponsorować" wszak obiecał, że po awansie..ale mniejsza z tym.

Samochód z Lombardu juz zabrałem, dzięki temu, iż przehandlowałem puszki po Żubrze, kltóry to z kolegą JG wracając z KKZ czyli Krainy Kiszki Ziemniaczanej spożywaliśmy

Co do zarzutów Pio, to nie wspomną jak w zeszłym roku napadł na mój rodzinny dom, chcąc pod moją nieobecność zrabować mi cenne przedmioty, jednak zmożony alkoholem padł i zastałem go w moim pokoju (wracawszy rano) wraz z tobołkami przygotowanymi do wyniesienia.

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 01, 2006 4:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
Nieoficjalnie dowiedziałem się, iż współdziałał z niejaką Wandą, lecz romans tejże z Zegarem (co widać na odpowiednim zdjęciu w tym temacie) zaowocował kłótnią Pio z ową nie-wiastą.
Z domu zniknęły mi jedynie 3 piwa, butelka wódki Żołądkowej,kilo kiełbasy 2 słoiki ogórków,. które to Pio spożył na miejscu.
Przez ową SZAJKĘ stworzoną pzrez Pio, Wandę i ZEGARA miałem nierdawno...PROBLEM....

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 02, 2006 11:31 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 2:56 pm
Posty: 917
Lokalizacja: możesz wiedzieć?
Zawiodłem się na Jude Gagu, bo do tej pory mądrze prawił, widać jednak że przeszedł na stronę zła i stał się adwokatem diabła 8). Zastanawia mnie tylko jedno - dlaczego??
Kwestia Wandy chyba już dawno została wyjaśniona lecz jeszcze raz na forum podkreślę: nie mam z nią nic wspólnego!!!. Inaczej sprawa wygląda na lini Wanda - Prezes, Prezes - Wanda: - wracając ostatnio z "Ł" 4osoby z niebłękitnej Laguny widziały jak Wanda biegła za swym ukochanym, który kierował się do swojego domu (takie są fakty)...
Po trzecie, wracając do sprawy zaginięcia "warrtościowych" przedmiotów z domu Prezesa. Wyglądało to tak że zostałem upity i zamknięty w pokoju, ponieważ nie dałem się namówić na sprzedawanie meczy!! Czy zniknęła butelka wódki żołądkowej, kilo kiełbasy i 2słoiki ogórków? hmmm być może - teraz przynajmniej wiadomo czym przekupywał zawdoników Pycho, ale się nie dałem dlatego teraz będzie mi to wypominał do końca swoich lub moich dni (a gdzie staropolskie powiedzenie: "czym chata bogata"??)
I jeszcze ten problem....o ile wszyscy wiedzą jaki był z Zegarem, to o problemie z Wandą nikt nie słyszał....czyżbyś spodziewał się potomka???

_________________
cały czas w skippie :D

Obrazek





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 15, 2006 9:58 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
Pojawia się teraz nowy wątek, niejaki PychoFan, każdy znakomicie wie o kim mowa wszedł w posiadanie nowych mebli !!!
Wczoraj naocznie z kolegą "Zuzą" nakryliśmy go na gorącym uczynku.
Myślę, że komisja rewizyjna naszego Klubu, będzie miała teraz pełne ręce roboty....

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 17, 2006 7:25 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 11:46 am
Posty: 76
Lokalizacja: Grupa Trzymająca Wandę (GTW)
Andrzej...
Prezesie....
zapytam
cię
po
raz ostatni
po
dobroci
jak czekista
czekistę

SKĄD POCHODZIŁY FUNDUSZE, KTÓRE SPRZENIEWIERZYŁEŚ W MIEŚCIE VIENNA NA ROZPOSUTĘ?
:?:

Obrazek

Obrazek

Nie wspomianając o innych "trofeach". Zwłaszcza Afro-amerykanskich.

ZA PIENIĄDZE NIE WYGRACIE1
:evil:

I teraz odpowiesz, że były to manewry przed debiutem Pycho w LM?
:evil:

A co Wanda na to?

_________________
CRACOVIA CRIMINALS - W.L.i.Z - Ś.K.i.Andrzejowi.S.





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 17, 2006 7:35 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 11:46 am
Posty: 76
Lokalizacja: Grupa Trzymająca Wandę (GTW)
A poza tym PREZES sprzedał wasze-niewasze boisko, piłki, knajpę u szeryfa, stodołe i Wandę ---> a za to kupił lunapark.
Dowód:
Obrazek

_________________
CRACOVIA CRIMINALS - W.L.i.Z - Ś.K.i.Andrzejowi.S.





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 14, 2006 8:25 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 3:07 pm
Posty: 47
No proszę, czego to ja się dowiaduję!! A cholera alimentów na dziecko nie łoży!!! Toż to woła o pomstę do.......Amanuensis!!!

:twisted:

Ludzie pomóżcie w zdobyciu dowodów, na to że PREZES posiada jakowyś majątek, bo komornika unika!!!
To ja, matka przymierająca głodem, zmuszona podjąć pracę w najstarszym zawodzie świata (oferty proszę kierować na meila), żeby syn w/w PREZESA miał co jeść, apeluję do waszych serc :twisted:

POMÓŻCIE

_________________
veni vidi vici





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 14, 2006 8:55 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 3:07 pm
Posty: 47
LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ PREZESOWI!!!

Właśnie otrzymałam tel. od pana S. z pogróżkami!!! Ze jakoby udowodni mi rozwiązłe życie ( hehehehe ) i to, że on ojcem nie jest!!! A mam świadków!!! Widzieli!!! JUDE-GAG potwierdź!!! Mówił że to jego syn czy nie?? Zresztą sam masz dowody, wystarczy jak wkleisz fotki z pobytu z Zielonce;). Już ja się odwdzięczę........

Groźby nie poskutkowały, próbował przekupstwa!!! Ofiarował zyski ze sprzedaży meczy!!!

To wszystko cena za milczenie!!!

A ja odmówiłam.... Nie będzie PREZES pluł nam w twarz!!!

ZLINCZUJMY GO!!!

_________________
veni vidi vici





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:28 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
mamamatiego napisał(a):
LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ PREZESOWI!!!

Właśnie otrzymałam tel. od pana S. z pogróżkami!!! Ze jakoby udowodni mi rozwiązłe życie ( hehehehe ) i to, że on ojcem nie jest!!! A mam świadków!!! Widzieli!!! JUDE-GAG potwierdź!!! Mówił że to jego syn czy nie?? Zresztą sam masz dowody, wystarczy jak wkleisz fotki z pobytu z Zielonce;). Już ja się odwdzięczę........

Groźby nie poskutkowały, próbował przekupstwa!!! Ofiarował zyski ze sprzedaży meczy!!!

To wszystko cena za milczenie!!!

A ja odmówiłam.... Nie będzie PREZES pluł nam w twarz!!!

ZLINCZUJMY GO!!!


Widać pewne sprawy poszły za daleko...

Koalicja JUDE GAG-owsko-Zielonkowska trwa w najlepsze.

NOWA TRIADA :JUDE GAG-ZIELONKA-POLICJA
bez honoru, bez ambicji

Pragnę donieść, że wczoraj niejajki JUDE-GAG, na polecenie forumowiczki mamamtiego, próbował mnie podpalić na meczu Wisły (SĄ ŚWIADKOWIE), by zagarnąć mój majątek i zapewne wspólnie wieść dalsze nikczemne pożycie...
Na szczęście, w porę zorientowałem się w tym niecnym zamiarze.
Wcześniej Jude Gag napadł na moją osobę znienacka, uszkadzając kostkę w nodzę (plus za akcję, trzeba przyznać)

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:41 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 3:07 pm
Posty: 47
PREZESIE..........pierwsze kroki zostały poczynione.........ale to jeszcze nie koniec!!!! HEHEHEHE :twisted:

_________________
veni vidi vici





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 7:59 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 7:03 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Małopolska zachodnia
o kurde, czyżby zmowa Jude Gangowo - Zielonkowska :roll:

to by wyjaśniało wczorajsze zajścia... :lol:

_________________
Wisła/Jaga





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 8:12 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 3:07 pm
Posty: 47
wienek napisał(a):
o kurde, czyżby zmowa Jude Gangowo - Zielonkowska :roll:

to by wyjaśniało wczorajsze zajścia... :lol:


wieńku to apel do Ciebie..... jako zaznajomiony z tematem.... przejdź do naszej koalicji.......wykończymy PREZESA!!!

finansowo albo psychicznie, a może wspólnymi siłami uda się zrealizować oba cele :twisted:

_________________
veni vidi vici





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 8:23 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 7:03 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Małopolska zachodnia
kurcze, czuję, że jestem rozdzierany..., do tego jeszcze mam obiecane od JudeGanga bombardowanie Libanu, to nie wiem jak to będzie... :)

_________________
Wisła/Jaga





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 8:30 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 3:07 pm
Posty: 47
wienek napisał(a):
kurcze, czuję, że jestem rozdzierany..., do tego jeszcze mam obiecane od JudeGanga bombardowanie Libanu, to nie wiem jak to będzie... :)


A ja dorzucę jakiegoś gratisa;) (już pisałam chyba czym się obecnie zajmuję :D )

_________________
veni vidi vici





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 8:35 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 7:03 pm
Posty: 62
Lokalizacja: Małopolska zachodnia
hm...propozycja godna uwagi, ale zakładając, że nie jesteś tą blondynką z tej Zielonki... to sam nie wiem, tak kota w worku... to ja nie bardzo :roll: ale pomyślimy, pomyślimy... 8)
zobaczymy co prezes zaoferuje, od razu powiem, że Wandą nie jestem zainteresowany, zresztą on ciągle jest oblegana przez fanów Pycho. :)

_________________
Wisła/Jaga





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 9:27 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 3:07 pm
Posty: 47
wienek napisał(a):
hm...propozycja godna uwagi, ale zakładając, że nie jesteś tą blondynką z tej Zielonki... to sam nie wiem, tak kota w worku... to ja nie bardzo :roll: ale pomyślimy, pomyślimy... 8)
zobaczymy co prezes zaoferuje, od razu powiem, że Wandą nie jestem zainteresowany, zresztą on ciągle jest oblegana przez fanów Pycho. :)


no dobra, to tak na zachęte......

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c5 ... 0649c.html

_________________
veni vidi vici





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 15, 2006 12:00 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 23, 2006 10:21 am
Posty: 445
mamamatiego napisał(a):


cholera, przez przypadek tez sie zachecilem :roll:





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 16, 2006 3:53 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 11:46 am
Posty: 76
Lokalizacja: Grupa Trzymająca Wandę (GTW)
mamamatiego napisał(a):
Ludzie pomóżcie w zdobyciu dowodów, na to że PREZES posiada

Jedyne co Prezes posiada - to czasem Wandę, jak się nachleją jabcoków w krzokach za przystnkiem PKS-u.
:twisted:
Jabcoki zdobywają w zastaw klubowego sprzętu ---> w sklepie GS-u u pani Ziuty. Potem Prezes jak spyli mecza, to wykupuje sprzęt, a jak nie zdąży przed kolejka, to bidne chłopaki grają w gumiakach, walonkach, a niektórzy nawet w kierpcach. Taka B-klasowa dola...
:evil:

_________________
CRACOVIA CRIMINALS - W.L.i.Z - Ś.K.i.Andrzejowi.S.





Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL