Pychowianka

forum kibiców i piłkarzy Pychowianki
Teraz jest Cz maja 02, 2024 12:00 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 21, 2007 11:44 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
ZŁODZIEJE OPON ZNANI !!!!

Znamy już sprawców włamania na posesję i kradzieży opon.

Sprawcą okazał się niajaki "tajemniczy blondyn" Jakub F. pseudonim Pijok.
Dzisiejszej nocy ujęty został na gorącym uczynku podczas włamania do willi Prezesa.
Obecnie przesłuchiwany jest przez Straszną Posterunkowa, niejaką 'W".
Oskarżony nie przyznaje sie do WINA, lecz dowody są jednoznaczne.
Skradzionych opon jak narazie nie udało sie odzyskać.
Trwa intensywne śledztwo.

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 22, 2007 8:41 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 6:14 pm
Posty: 60
Myślę, ze opony są nie do odzyskania. Skoro on to popularny Pijok to jest tylko jedna możliwość zrobienia użytku z kupy czarnej zużytej gumy hehe:) Ponoć w domu Prezesa poszukiwał trunków.. jak było niech wypowiedzą się kumaci..

info telefoniczne ale z dobrego zródła 8) :lol: :lol: :lol:

_________________
-D-Y-N-A-S-T-I-A- -J-A-G-I-E-L-L-O-N-Ó-W-





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 22, 2007 10:22 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 24, 2006 6:59 pm
Posty: 629
Lokalizacja: BRACI SIĘ NIE TRACI
VG'03 napisał(a):
Nowa Akcja!!

"Uratuj z Nami Kazie"

żeby pokazac jaka z nas wielka rodzina Pycho,Kazdy kto moze stara sie uratowac Panią Kazie.A spotkania na trasie,w postaci Wandy...No panowie jeszcze nie znacie Pychowickich Kliatów? :wink:
Wyskoczenie Wandy zza muru jest normalne...no panowie litosci :roll:
Teraz ,macie okazje sie wykazac odwaga przy damach.



Pani Kazia uwolniona !

Dzięki zastosowaniu metody polegającej na nie podawniu pokarmu, pani Kazia schudła o 20 kg i sama wyszła z pod opony.
Grupa Vandale opatentowała ten sposób diety-cud, a zyski zgromadzone na sprzedaży pomysłu zostaną przeznaczone na działalność ultras i hools

_________________
POLSKA KRAKÓW PYCHOWICE NASZA WIARA NASZE ŻYCIE





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 23, 2007 8:42 pm 
Offline

Dołączył(a): N lip 16, 2006 7:28 pm
Posty: 11
demon06 napisał(a):
Myślę, ze opony są nie do odzyskania. Skoro on to popularny Pijok to jest tylko jedna możliwość zrobienia użytku z kupy czarnej zużytej gumy hehe:) Ponoć w domu Prezesa poszukiwał trunków.. jak było niech wypowiedzą się kumaci..

info telefoniczne ale z dobrego zródła 8) :lol: :lol: :lol:

stanowczo zaprzeczam plotkom jakobym miał dopuścić się kradzieży opon.co więcej jest to prowokacja grubymi nićmi szyta,mająca na celu zmylenie Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu prowadzącej śledztwo w sprawie korupcji w piłce nożnej.nie jest tajemnicą,iż pętla wokół szyi prezesa zaciska się w związku z ww. śledztwem coraz ciaśniej...

aby więc pozostać na wolności uknuł perfidny plan-oto kalendarium wydarzeń:
13.01,sobota,wczesne godziny poranne-prezes w porozumieniu z W. przenosi partiami opony do służbowego auta marki Fiat Uno w celu spieniężenia ich u zaprzyjaźnionego wulkanizatora.społeczeństwo w Pychowicach jak wiadomo ofiarne,muszą więc wykonać kilka kursów
14.01,niedziela-prezes rzekomo udaje się do Opola,a tak naprawdę do Wrocławia celem korumpowania tamtejszych śledczych funduszami uzyskanymi ze sprzedaży opon(konkretnie połową funduszy-drugą połowę musiał oddać Wandzie za współudział)w transakcji pośredniczy jak zwykle Marcin K.,jeden z działaczy Pychowianki,zadziwiająco często przebywający ostatnio w stolicy Dolnego Śląska w celach rzekomo służbowych
15.01,poniedziałek,pierwsze doniesienia o kradzieży opon;
w godzinach wieczornych prezes umawia się ze mną w luksusowym lokalu przu ul.Skalica-tam hojnie szafując klubowymi pieniędzmi usiłuje mnie upić i namawia do nieujawniania wrocławskim śledczym posiadanych przeze mnie informacji w zamian za stanowisko dyrektora sportowego SKS Pychowianka oraz udział w zyskach z kolejnych szwindli;w pewnym momencie do lokalu wkracza W. uzbrojona w nóż krzyczy,że prezes oszukał ją przy podziale kasy.na szczęście dla prezesa,jeden z ochroniarzy stanowczo wyprowadza W. z lokalu
16-19.01,wtorek-piątek:trwają gorączkowe próby pozbycia się przez prezesa dowodu rzeczowego w postaci Fiata Uno-policja mogła by wykryć ślady gumy pochodzące z wywożonych kilka dni wcześniej opon-w trakcie negocjacji prezes nie waha się wmawiać jednej z klientek,iż ów pojazd posiada wspomaganie kierownicy
20.01,sobota,późne godziny nocne;prezes,widząc że jestem absolutnie nieprzekupny,podejmuje próbę skompromitowania mojej osoby w celu odebrania mi wiarygodności-widząc,iż zaatakował mnie ból goleni prawej, zwabia mnie do swojej willi,niby to celem podania odpowiednich lekarstw. w drzwiach puszcza mnie przodem po czym... zamyka je od zewnątrz licząc,że jego matka,przebywająca wówczas w domu widząc mnie przestraszy się i zadzwoni po policję(jak widać,do swoich machlojek nie waha się nawet wykorzystywać członków własnej rodziny!).nie wziął jednak pod uwagę,że kiedyś mnie swojej matce przedstawił(był wtedy nietrzeźwy),więc nie byłem dla niej osobą nieznaną i po wyjaśnieniach wypuściła mnie z willi

powyższe informacje zostały zdobyte po przeprowadzeniu wnikliwego dziennikarskiego śledztwa;w dużej mierze oparte zostały na wiadomościach od osób,które w dalsze perspektywie zgodziły się zeznawać przeciwko prezesowi w sądzie jako świadkowie koronni w zamian za złagodzenie kar





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 27, 2007 1:26 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 01, 2006 10:00 pm
Posty: 14
PREZES napisał(a):
VG'03 napisał(a):
Nowa Akcja!!

"Uratuj z Nami Kazie"

żeby pokazac jaka z nas wielka rodzina Pycho,Kazdy kto moze stara sie uratowac Panią Kazie.A spotkania na trasie,w postaci Wandy...No panowie jeszcze nie znacie Pychowickich Kliatów? :wink:
Wyskoczenie Wandy zza muru jest normalne...no panowie litosci :roll:
Teraz ,macie okazje sie wykazac odwaga przy damach.



Pani Kazia uwolniona !

Dzięki zastosowaniu metody polegającej na nie podawniu pokarmu, pani Kazia schudła o 20 kg i sama wyszła z pod opony.
Grupa Vandale opatentowała ten sposób diety-cud, a zyski zgromadzone na sprzedaży pomysłu zostaną przeznaczone na działalność ultras i hools


Zwracam się z prośbą,aby nikomu nie przekazywać tajemnic tzw.diety cud.Nie chcemy,chyba zeby nasze napompowane koksem kadetki Vandy
straciły na wadze i przez to ktoś pomyslal ze są niegroźne,a co gorsza atrakcyjne :shock:

_________________
100% szacunku dla wielbicielki tego trunku!!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 03, 2007 2:59 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 05, 2006 11:46 am
Posty: 76
Lokalizacja: Grupa Trzymająca Wandę (GTW)
Kurde 4 marca, święta zaraz

A tu...

PREZES zaorał i zabronował boisko, po czym zasadził kartofle...

Opon ani słychu (pisku znaczy) ani widu...

Pieprzony Pychowicki Decydent wozi się Audi
:evil:

OSZUKALI NAS!

_________________
CRACOVIA CRIMINALS - W.L.i.Z - Ś.K.i.Andrzejowi.S.





Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL