Pychowianka

forum kibiców i piłkarzy Pychowianki
Teraz jest Pt maja 03, 2024 2:22 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: GRATULACJE
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 2:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 26, 2006 10:33 pm
Posty: 940
Lokalizacja: Kraków
Zwycięzcą I Edycji TYPERA został niejaki demon06 :!: Serdecznie gratulujemy!!! Nagrodę (pytać Prezesa) prześlemy pocztą :)
Już od końca lipca zapraszamy na kolejna edycję, licząc na jeszcze większe grono osób zainteresowanych Typerem! W tym temacie piszcie na temat nowych pomysłów w typerze, czyli co Wam się w nim podobało, a co nie!
Pozdrawiam :wink:

_________________
CAŁE SERCE W PYCHOWICACH!!!





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 2:41 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 23, 2006 10:21 am
Posty: 445
Gratulacje - deamon06 otrzymuje darmowy wstęp na każdy mecz Pychowianki organizowany przy Tynieckiej oraz mozliwosc wstepu na trening pod warunkiem ze trener nie uczyni go zamkniętym :)

PS. klub nie zapewnia transportu niejakiego deamona06 ;)





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 8:35 pm 
Offline

Dołączył(a): N mar 05, 2006 6:14 pm
Posty: 60
Dziękuje chłopaki dziękuję..Nagrodę w postaci treningu z 1sza drużyną Pychowianki na pewno odbiorę z największym zadowoleniem!! transport.. hmm da się to zalatwić...

Co mi się nie podobało.. dla mnie ciężko było przewidzieć co się stanie w waszej lidze jako, że na codzień niezbyt często z nia obcuję:)
PLusy to na pewno mecze zarówno OE jak i 2 ligi jak i c-klasy!!
największy plus....zwycięstwo:) a jednocześnie mam nadzieję, że za rok ktoś okaże się lepszy!!

_________________
-D-Y-N-A-S-T-I-A- -J-A-G-I-E-L-L-O-N-Ó-W-





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 9:52 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 09, 2006 9:16 pm
Posty: 73
hmmm tak myślałem o typerze i może wprowadzić coś w stylu stsa, czy też innych zakładów bukmacherskich. mianowicie mam tu na myśli nie liczenie pojedynczych punktów ale kursów... dokładnie tak jak w zakładach bukmacherskich, kursy mnożyły by się przez siebie (oczywiscie tutaj nie mnozylo by sie przez stawkę ani przez 0,9). Dało by to możliwość różnej kombinacji zdażeń piłkarskich a nie tylko tego co zostało nażucone... Można by było ustalić że jeden uczestnik zabawy mógł by "puścić" 2 takie kupony ... jeśli kupon wchodzi to dodaje się kursy do siebie ... Było by przy tym więcej zabawy, dlatego mógłby ktoś robić to razem z zegarem. jedna osoba wstawiała by mecze (załużmy że była by to polska orange ekstraklasa, 2 polska liga, c- klasa, liga angielska i hiszpańska ...). Każdy sam liczył by sobie jaki ma kurs... i druga osoba mogła by być od tego żęby ewentualnie sprawdzać czy ktoś nie oszukuje ...

co o tym uważacie ?

_________________
Visca el Barça, visca Catalunya!

Obrazek





Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 10, 2006 10:45 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 23, 2006 10:21 am
Posty: 445
KoVaL napisał(a):
hmmm tak myślałem o typerze i może wprowadzić coś w stylu stsa, czy też innych zakładów bukmacherskich. mianowicie mam tu na myśli nie liczenie pojedynczych punktów ale kursów... dokładnie tak jak w zakładach bukmacherskich, kursy mnożyły by się przez siebie (oczywiscie tutaj nie mnozylo by sie przez stawkę ani przez 0,9). Dało by to możliwość różnej kombinacji zdażeń piłkarskich a nie tylko tego co zostało nażucone... Można by było ustalić że jeden uczestnik zabawy mógł by "puścić" 2 takie kupony ... jeśli kupon wchodzi to dodaje się kursy do siebie ... Było by przy tym więcej zabawy, dlatego mógłby ktoś robić to razem z zegarem. jedna osoba wstawiała by mecze (załużmy że była by to polska orange ekstraklasa, 2 polska liga, c- klasa, liga angielska i hiszpańska ...). Każdy sam liczył by sobie jaki ma kurs... i druga osoba mogła by być od tego żęby ewentualnie sprawdzać czy ktoś nie oszukuje ...

co o tym uważacie ?


po co w dobie komputerow mial by to kazdy sam liczyc?





Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL